Şehri Keyif

580.jpg
581.jpg

Nedir?
TVI Grup tarafından hazırlanmış, alışveriş ve Keyifli Şehir fırsatları sunan fırsat sitesi
Neler Var?
Türkiye'nin birçok şehrine yönelik alışveriş ve şehir fırsatları
İncelemek İçin
Şehri Keyif Fırsat Sitesi %90'a varan indirimlerle şehir ve tatil fırsatları sunan en gözde fırsat sitelerinden biri. Ücretsiz kayıt olarak size özel fırsatları takip edebileceğiniz Şehrikeyif'te, tatilden alışverişe, yemek ve eğlence, spa'dan kişisel bakıma, sinema ve konser biletlerinden plaj girişlerine, eğitim fırsatlarına kadar birçok alanda grup fırsat indirimlerinden yararlanmak mümkün.

Şehrikeyif'te Türkiye'nin birçok şehrine yönelik fırsat bulunabiliyor. İstanbul fırsatları iki ana bölge olarak ele alınmış durumda. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa. Diğer başlıca şehir fırsatlarının bulunduğu şehirler ise şöyle; Adana, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Mersin, Antalya, Sakarya, Kocaeli, Hatay, Rize ve Kütahya. Bu şehirlerin yanısıra Alışveriş kategorisi altında yakaladığınız fırsatları nerede olursaız olun kargo ile almanız mümkün. Tatil, Alışveriş, Şehir İndirimleri ve Uçak Biletleri Şehrikeyif'teki başlıca kategorileri oluşturuyor.

Günün Şehri Keyif Fırsatları ve Yeni Üyelik İçin;
Buraya tıklayarak ŞehriKeyif.com’a Giriş yapabilir ve günün en yeni fırsatlarını görebilirsiniz. (Açılan sayfadan ücretsiz üye olarak siz de bulunduğunuz şehre ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz)


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri