Fırsat.me Popüler

554.jpg

Nedir?
Şehir fırsatları bulabileceğiniz fırsat sitesi
Neler Var?
Şehre özel grup indirim fırsatları
İncelemek İçin
Firsat.me, 2006 yılından bu yana lokasyon bazlı hareket eden ve adresinize en yakın indirimleri, en uygun fiyat ile takipçileri ile paylaşan bir fırsat sitesidir. Firsat.me, %70, %80'lere varan indirim oranları ile hem ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetleri hem de sosyal hayatınızı renklendirecek eğlence ve gezi fırsatları sunar. Firsat.me’de fırsatlar her gün yenilenir. Böylece her gün yeni bir fırsat yakalamak ya da kendiniz uygun bir fırsat bulma şansına sahip olursunuz.

Firsat.me fırsat sitesinde fırsatlar belirli başlıklar altında toplanmış. Restaurant, Kuaför, Sağlık ve Güzellik, Alışveriş ve Ürün, Tatil ve Gezi, Eğitim ve Kurs, Oto ana kategorileri kategorilere özel alt başlıklarla da tercihlerinizi filtrelemenize yardımcı tasarlanmış.

Restoran ana kategorisini “Balık Meze”, “Cafe Bar”, “Fasıl Eğlence” ve “Kahvaltı” alt başlıkları oluşturuyor. Kuaför kategorisindeki filtreleme ise kuaför ihtiyaçlarından yola çıkarak hazırlanmış. Son dönem popüler arayışlarının başında gelen Brezilya Fönü,  kişisel bakım, manikür pedikür ve saç bakımı Kuaför kategorisinin alt başlıkları.

Sağlık ve Güzellik ile ilgili sunduğu fırsatları “Cilt Bakımı”, “Doğal Güzellik”, “Epilasyon”, Kavitasyon, “Sir Ağda”, “Solaryum”, “SPA ve Masaj” başlıkları altında toplayan Firsat.me fırsat sitesinde fırsatlara sahip olmak için üye olmanız gerekiyor.

Anne&Çocuk, Elektronik, Ev&Dekorasyon, Kişisel Bakım, Pratik Ürünler Alışveriş ve Ürün kategorisi altında satışa sunulan fırsatlar. İhtiyacınız olan her alanda ve her türlü ihtiyacın ustalıkla analiz edildiği Firsat.me, satın alma alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak incelikler içeriyor.

Pek çok fırsat sitesinin spesifik alanlara yöneldiği günümüzde Firsat.me, sunduğu avantajları geniş bir yelpazeye taşıyan nadir fırsat sitelerinden. Yaşam için gerekli ve yaşamın her alanına yönelik günlük ve dönemsel fırsatların bir diğeri de Tatil & Gezi kategorisi. Kış Turizmi, Şehir Otelleri, Şehirden Kaçış, Tatil Otelleri, Yılbaşı Gecesi ve Yurt Dışı alt başlıkları ile filtrelenen Tatil & Gezi kategorisi sunduğu fiyat avantajları ile bu yıl tatil yapamadım diye dertlenmeyi ortadan kaldıracak fırsatlarla dolu.

Dans Kursu, Dil Eğitimi, Drama Tiyatro, Müzik ve Enstrüman yeni bir şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek isteyenleri hedefliyor. Modifiye ve Oto Kuaför gibi arabanızın ihtiyacı olan bakım, aksesuar ve diğer ihtiyaçlar için de Firsat.me’de fırsatlar bulmanız mümkün.

Firsat.me’nin kullanıcı ve tüketici dostu uygulamalarından en dikkat çekici olanı “Süresiz Fırsatlar”. Diğer alışılageldik fırsat sitelerinden Firsat.me’yi ayıran özelliklerin başında gelen süresiz fırsatlarda istediğiniz fırsatı zamana karşı yarışmadan satın alabiliyorsunuz. Burada sunulan fırsatlar süreklilik arz ettiği için ve aynı zamanda lokasyon bazlı bu hizmeti, ister bugün ister haftaya yani ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman alarak paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Firsat.me’de sunulan fırsatları, fırsatın yanında bulunan "Satın Al" butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz. Ödemelerin Kredi kartı ile gerçekleştiği sitede 256-bit şifreleme sistemi ile güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Buraya tıklayarak Fırsat.me Sitesine Giriş yapabilirsiniz. (Açılan sayfanın sağ üstünden ücretsiz üye olmak mümkün)


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri