Kemal Tanca

550.jpg

Nedir?
Köklü ayakkabı markası Kemal Tanca'nın Online Alışveriş Sitesi
Neler Var?
Ayakkabı, Aksesuar, Çanta, Derimont, Outlet, Fırsat Reyonu ve Tanca Hop
Köklü ayakkabı markası Kemal Tanca şimdi de online alışveriş sitesi ile ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor. Kemal Tanca 1950 yılından günümüze ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren bir marka. Yıllar boyu edindiği deneyimle, her zaman yenilikçi ve şık tasarımları koleksiyonuna katan Kemal Tanca aynı yenilikçi anlayış ile internetteki yerini alarak “Kemal Tanca Online Satış Sitesi”ni açtı.

Türkiye genelinde 93 satış mağazası bulunan Kemal Tanca, ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretilirken %10’luk kısmını ise İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal ediyor.

Kemal Tanca ürün grupları kadın ve erkek tüketiciler için tasarlanıyor. Kendi üretim ayakkabılarının yanı sıra Tanca Plus mağazalarında; Armani Jeans, Calvin Klein, Versace Jeans, Just Cavalli, Ferre Milano, Fornarina, Guess ve birçok dünya markasının ürünlerini de satışa sunuyorlar.

Kemal Tanca Online Satış Sitesi Kemal Tanca Shop’ta hem kendi üretimi hem de Tanca Plus mağazacılık konsepti altında satışa sunulan dünya markalarına internete özel fiyat ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Kemal Tanca Online Alışveriş Sitesinde Neler Var?
Kemal Tanca’nın alışveriş sitesinde satışa sunulan ürünler; Ayakkabı, Aksesuar, Çanta, Derimont, Outlet, Fırsat Reyonu ve Tanca Hop ana kategorileri altında sıralıyor. Sezon özelliklerine göre botlar, çizmeler, ayakkabılar, babetler, sandaletler ve daha niceleri kadın ve erkek hedef kitleye göre geniş bir yelpazede hazırlanmış. Tüm ürünleri bir arada gösteriyor olması sitenin dezavantajı. Filtreleme yapılamadığı için sitenin sağ üst köşesinde konumlanan arama modülü aracılığı ile ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz.

Cüzdan, portfoy, anahtarlık ve cüzdan seçenekleri Aksesuar ana kategorisi altında sıralanıyor. Çanta, Outlet ve Derimont kategorilerindeki ürünleri kadın ya da erkek olarak filtreleyebiliyorsunuz. Fırsat reyonu ise dönemsel kampanyalar için düşünülmüş.


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri