n11

591.jpg

Nedir?
Alıcı ve satıcıları fırsatlı ürün grupları ile buluşturan güvenli alışveriş platformu
Neler Var?
elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türk el sanatlarına kadar milyonlarca ürün ve binlerce mağaza
İncelemek İçin
n11 alışveriş sitesi, Doğuş Grubu ile SK Group ortaklığında kurulan Doğuş Planet'e bağlı ve güvenle alşveriş yapabileceğiniz popüler alışveriş sitelerinden biri. n11'de elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türk el sanatlarına kadar milyonlarca ürün ve binlerce mağaza bulunuyor.

n11 Güvenli Mi? n11 Alışveriş Sistemi Hakkında Kısaca
n11’deki mağazalarda bulunan bir ürünü satın aldığınızda yaptığınız ödeme n11 güvenli alışveriş sistemine aktarılıyor. Siz ürünü teslim alıp onay verdiğiniz taktirde ödeme mağazaya yapılıyor. Kısacası n11 mağaza ile müşteri arasında bir güvenlik duvarı gibi.  N11’in “Ödeme Koruma Sistemi” ile hem mağazalar hem de müşteriler için online alışveriş işlemi güvenli olarak gerçekleştirilmiş oluyor.

n11’de Puan kazanma, Puan ve Kupon Kullanımı
n11'in alışveriş yaptıkça kazandıran bir yapısı var. n11'de her siparişten puan kazanabileceğiniz gibi, ürün ve alışveriş yorumundan da puan kazanmak mümkün. Bunun haricinde ürün yorumu yazdıkça, n11 Facebook sayfasını beğenip "Like" ettikçe, size gönderdiği kampanya ePostalarını okudukça puan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca üye olduğunuzda ise 20 puan kazanmış olacaksınız. Kazanılan puanları yeni alışverişler için kullanmak mümkün.

Buraya tıklayarak n11 Fırsatları ve Kupon Kampanyaları 'na bakabilir, açılan sayfadaki mevcut indirimleri değerlendirip online sipariş verebilirsiniz.


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri