Lidyana

587.jpg

Nedir?
Türkiye' nin en büyük takı ve aksesuar sitelerinden biri
Neler Var?
İndirimli takılar, yüzük, kolye, küpe, bileklik, çanta, parfüm, takı ve saat ürünleri
İncelemek İçin
Türkiye' nin en büyük takı ve aksesuar sitelerinden biri olan Lidyana Alışveriş Sitesi’nde ünlü tasarımcıların yüzük, kolye, küpe, takı, çanta, saat ürünlerini bulmak mümkün. Ayrıca indirim kuponu kampanyalarından da yararlanarak özel indirimler de alabilirsiniz.

Lidyana, dünyaca ünlü takı ve aksesuar markalarını Türkiye'nin en yetenekli tasarımcıları ile aynı çatı altında toplamayı başarmış. Günlük yaşama uygun takı ve aksesuarlar bulabileceğiniz Lidyana alışveriş sitesinde, en şık gece kıyafetleriniz tamamlamak için de öneri ve fikirler edinebilirsiniz.

Lidyana'dan Alışveriş Hakkında
Lidyana, iade ve değişim olanağı sunuyor. Kullanıcılarına %100 güvenli alışveriş ortamı sunmak için gerekli altyapıya sahip. Üye olma zorunluluğu olmadan da tüm ürünlere göz atılabiliyor. Üye olarak da aksesuar modası ile ilgili her türlü yenilikten anında haber alabiliyorsunuz. Lidyana alışveriş sitesi üzerinde bulunan sayısız ürün, takı ve aksesuar seçenekleri mevcut. Hangisi olmalı diye düşünenler, ünlülerin tavsiye ettiği ürünlere de göz atabilir.

Lidyana Kupon Kodu Kampanyaları ve İndirimli Sipariş Olanağı
Lidyana alışveriş sitesi üzerinden sipariş verirken indirim kuponu kodu kullanarak ekstra indirim almak mümkün. Lidyana ve benzer sitelerin indirim kuponlarını tikokupon.com'da bulabilirsiniz. Güncel tikokuponlar için buraya tıklayarak Lidyana İndirim Kuponu sayfasına bakabilirsiniz.


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri