Lidyana

587.jpg

Nedir?
Türkiye' nin en büyük takı ve aksesuar sitelerinden biri
Neler Var?
İndirimli takılar, yüzük, kolye, küpe, bileklik, çanta, parfüm, takı ve saat ürünleri
İncelemek İçin
Türkiye'nin en büyük takı ve aksesuar sitelerinden biri olan Lidyana Alışveriş Sitesi’nde ünlü tasarımcıların yüzük, kolye, küpe, takı, çanta, saat ürünlerini bulmak mümkün. İster günlük tarzınızı yansıtmak, ister en şık gece kıyafetinizi tamamlamak için her anınıza eşlik edecek ürünleri Lidyana'da bulabilirsiniz. Yeni veya alternatif tasarım ürünler arayanlar için oldukça cezbedici güzel bir site.

Lidyana Nasıl Bir Site?
Lidyana, dünyaca ünlü takı ve aksesuar markalarını Türkiye'nin yetenekli tasarımcıları ile aynı çatı altında toplamayı başarmış. Günlük yaşama uygun orjinal ürünler, takı ve aksesuarlar bulabileceğiniz Lidyana alışveriş sitesinde, en şık gece kıyafetleriniz tamamlamak için de öneri ve fikirler edinmek mümkün.

Lidyana sitesinden alışveriş yapanlar için iade ve değişim olanakları mevcut. Kullanıcılarına %100 güvenli alışveriş ortamı sunmak için gerekli altyapıya sahip. Üye olma zorunluluğu olmadan da tüm ürünlere göz atılabiliyor. Üye olarak da aksesuar modası ile ilgili her türlü yenilikten anında haber alabiliyorsunuz. Lidyana alışveriş sitesi üzerinde bulunan sayısız ürün, takı ve aksesuar seçenekleri mevcut. Hangisi olmalı diye düşünenler, ünlülerin tavsiye ettiği ürünlere de göz atabilir.

Lidyana Güvenilir mi? Ürünler Orjinal mi?
Bu ve benzeri soruların cevapları için buraya tıklayarak Lidyana hakkında sık sorulan sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Lidyana İndirim Kuponları
Lidyana alışveriş sitesi üzerinden sipariş verirken indirim kuponu kodu kullanarak ekstra indirim almak mümkün. Lidyana'dan alışveriş yapanlar tikokupon kullanarak ek indirim alabilir. Ekstra indirimli sipariş için siz de buradaki Lidyana tikokupon indirimleri sayfasına bakın (Nasıl olacağı herbir kuponda belirtilmiş).


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri