Bavul.com

491.jpg
492.jpg

Nedir?
Kişisel seyahat asistanı
Neler Var?
Yurt içi ve yurt dışı uçak ve otobüs biletleri için karşılaştırma ve rezervasyon
İncelemek İçin
Kişisel seyahat asistanı niteliğinde bir site. Yurt içi ve yurt dışı uçak ve otobüs biletlerini çeşitli kampanyalar ve taksit erteleme fırsatlarıyla kolayca alabileceğiniz gibi, karşılaştırma yaparak da karar vermenize yardımcı oluyor.

THY, Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil Türkiye ve yurt dışından yüzlerce hava yolu firması ile dünyanın her yerine uçuş alternatifleri bulabilirsiniz. Ayrıca Kamil Koç firmasına ait otobüs biletlerini de satın alabilirsiniz.

Bavul.com Güvenilir mi?
Buraya tıklayarak Bavul.com Resmi Sitesi‘ne girin. Açılan sayfanın en altında gizlilik bölümüne bakın. Bu sayfada güvenlik ile ilgili bilgilerin yanı sıra aklınıza takılan soruların cevaplarını da bulabileceksiniz. Ayrıca yine aynı sayfada Bavul.com iletişim ve adres bilgileri de yer almaktadır. Merak ettiğiniz konularda telefon ile iletişim kurarak da bilgi alabilirsiniz.

Bavul.com Hakkında Kısaca
Sitede belirtilen bilgilere göre; Bavul.com Corbuss Kurumsal Telekom Servis Hizmetleri A.Ş. markası. Satılan biletlerin tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri ile bilet satışıyla ilgili ödemeler Akdeniz Pe-Tur A.Ş. şirketi tarafından alınmakta. 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu kapsamında, bavul.com üzerinden gerçekleştirilecek işlemlerde Akdeniz Pe-Tur A.Ş. yetkilidir. 1982 yılında kurulan Akdeniz Pe-Tur A.Ş., Iata, Tursab ve Asta üyesi.

Bavul.com Fırsatları, Taksit ve Taksit Erteleme Kampanyaları
Tüm uçuşlarda 12 aya varan taksit ve erteleme fırsatları sunuluyor.
Bunlardan bazıları;
Garanti Bonus kart'a 4 taksit
Finansbank kredi kartına 12 ay taksit ve 3 ay erteleme
TEB Bonus için 3 ay taksit ve %10 bonus kazanma şansı
Axess kredi kartına 5 aya varan taksit fırsatı
Buraya tıklayarak Bavul.com’da şu anki mevcut fırsat ve kampanyalara bakın!

Bavul com İletişim Bilgileri: Adres ve Telefon
Bavul com iletişim bilgilerine ulaşmak için buradan Bavul com Sitesine Giriş yapın. Açılan sayfanın altındaki “İletişim” bölümünden (Bavul com telefon, adres ve email) ulaşabilir, herhangi bir konuda bilgi, istek, öneri veya şikayetler için site/firma yetkileriyle iletişim kurabilirsiniz.


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri