Tatil.com

470.jpg
469.jpg

Nedir?
Yurtiçi ve Yurtdışı Otel ve Turlar Rezervasyonlarında En İyi Fiyat Garantisi Veren Tatil Sitesi
Neler Var?
Yurtiçi Oteller, Yurtdışı Oteller, Kıbrıs, Kültür Turları, Gemi Turları (Cruise) Çeşitli Tatil Fırsatları
İncelemek İçin
En iyi fiyat garantisi veren Tatil.com'da yurtiçi-yurtdışı otel ve turlar için rezervasyon yaptırabilir, kültür turları, Kıbrıs veya gemi turları (cruise) için indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tatil.com En İyi Fiyat Garantisini Nasıl Veriyor?
Tatil.com'dan yapılan rezervasyonlar en iyi fiyat garantisi altında. Eğer aynı şartlarda daha düşük bir fiyat var ise, rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonraki 24 saat içinde Tatil.com ile iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabiliyorsunuz.

En iyi fiyat garantisinden yararlanmak için;
1- Buraya tıklayarak Tatil.com Resmi Sitesine girin
2- Açılan sayfanın en altındaki “en iyi fiyat garantisi” kısmına bakın
3- Bu kısımda “En İyi Fiyat Garantisi Talep Formu”nu doldurup gönderin.

Formu doldurduktan sonra belirttiğiniz iletişim adresinize bir mesajınızın ulaşığına dair bir mesaj alacaksınız. 2 iş günü içerisinde detaylar incelenerek e-mail yoluyla size bilgi gelecektir. Talebinizin onaylanması durumunda 7 gün içerisinde fiyat farkı kredi kartınıza Tatil.com tarafından iade edilecektir.

Tatil.com Güvenilir mi?
Buraya tıklayarak Tatil.com Resmi Sitesi’ne girin. Açılan sayfanın en altındaki hakkımızda bölümüne bakın. Tatil.com hakkında birçok bilgiye ulaşabileceksiniz. Özetlemek gerekirse;
Tatil.com, merkezi İstanbul Harbiye'de bulunan, Amerika ofisinin ise New York'ta bulunduğu turizm sektöründe tecrübeli 150 kişilik kadrosu olan büyük ve kurumsal bir firma. Rezervasyonlarınızı Tatil.com üzerinden güvenle yapabileceğiniz gibi merak ettikleriniz için ister e-mail yoluyla isterseniz de telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

Tatil.com Fırsat, Erken Rezervasyon ve Kampanyaları
Yurt içi ve yurt dışı kampanyalı otel fırsatları bulabileceğiniz gibi indirimli Kıbrıs turları ve yurtdışı tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 3 ay taksit erteleme avantajları, 12 ay taksitle otel ve tur rezervasyonları ve beraberinde en iyi fiyat garantisi sunması açısından Tatil.com gerçek anlamda güvenli ve indirimli tatil rezervasyonu yapılabilecek uygun bir tatil sitesi.

Tatil.com Fırsat, Erken Rezervasyon ve Kampanyaları >>


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri