Kliksa

598.jpg
599.jpg

Nedir?
Sabancı güvencesiyle kurlmuş olan online teknoloji alışveriş sitesi
Neler Var?
Beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, cep telefonu, TV ve görüntü sistemleri vb.
İncelemek İçin
Kliksa Sabancı güvencesiyle alışveriş yapabileceğiniz %80’e varan indirimlerin olduğu büyük bir alışveriş sitesi. Bilgisayar’dan Beyaz Eşya’ya, Cep Telefonu’ndan Fotoğraf Makinesi’ne, Elektrikli Ev Aletleri’nden Tablet Bilgisayarlar’a kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Dönemsel kampanyalarda yüksek oranda indirim fırsatı bulmak mümkün.
 
Kliksa Hakkında
Kliksa, Sabancı Holding iştiraki olan Klik İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin alışveriş sitesi. 2012 yılında kurulan Kliksa, özellikle Tüketici Elektroniği ürünlerini en hızlı ve uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyor. Site içerisinde gün geçtikçe artmaya devam eden yüzlerce marka ve onbinlerce ürün çeşitliliği bulunuyor.
 
Kliksa Güvenilir mi?
Buraya tıklayarak Kliksa Resmi Sitesi'ne girin. Açılan sayfanın altında SSS (Sık Sorulan Sorular) kısmında Kliksa’nın güvenliği ve Kliksa hakkında merak ettiğiniz birçok bilgiyi bulabileceksiniz. Özetlemek gerekirse; Kliksa Sabancı güvencesi ve desteğiyle kurulmuş bir alışveriş sitesi. Gizlilik konusuna önem veriliyor. Kullanıcıların kişisel bilgilerini online ve offline koruma altına alıyor. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken vereceğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunuyor. Bu güvenlik sistemi sayesinde kredi kartı bilgileri sistem içerisinde saklanmıyor. Tüm bilgiler şifrelenerek korunuyor. SSL güvenliği sayesinde bu bilgileri banka haricinde kimsenin görmesi mümkün değil.

Kliksa Promosyon Kampanyaları ve Ekstra Özel İndirimler
Kliksa dönemsel olarak promosyon kodu ile indirim fırsatları sunar. Promosyon kodu, satın almak istediğiniz ürünü sepete ekledikten sonra yine sepet sayfasında belirtilen alana girildiğinde ek indirim sağlayan koddur. Harf ve rakamlardan oluşur. Bunun yanısıra banka kartlarına da güzel bir oranda puan kazanabilir ve yapacağınız alışverişlerde yine indirim olarak kullanabilirsiniz.
(Güncel promosyonları ve detayları buraya tıklayarak promosyonlar ve kampanyalar sayfasından görmek mümkün)

Kliksa’dan Alışverişin Bazı Avantajları
- Zengin ürün çeşitleri ve özel kampanyalar
- Detaylı ürün bilgileri ve ürün karşılaştırma ekranları
- Ürünler hakkında sık sorulan sorular
- Kullanıcı yorumları
- Birçok banka kartına 12 aya varan taksit imkanı


FSR'yi Favorilere Ekle / Paylaş


FSR Alışveriş Kategorileri